İade ve Değişim

İADE VEYA DEĞİŞİM ÜRÜNLERİ İÇİN YAPILACAKLAR

Sadece ayıplı-kusurlu malın iadesi yapılmaktadır. Herhangi bir kusuru olmayan, sağlam teslim edilmiş bir ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Sağlam ürünlerde de sadece 7 gün içerisinde değişim kabul edilmektedir. Yerine aynı bedelde ya da üzerine ilave ederek alabileceğiniz farklı bir ürün tedarik edilmektedir.
Bu tip sorunları ortada kaldırmak için, online satış portalımızda her ürünü yeterli detayı ve fotoğrafıyla sizlere sunmaktayız.

1- Talebiniz bize ulaştıktan sonra geri ödemeniz ayıplı malın iadesi onayından sonra bir iki gün içinde yapılır ve hesabınıza 3 iş günü sonrasında geçer.( bankaların bildirdiği süredir. ) Yapılan tüm işlemler dahilinde sizi e-mail ile bilgilendirmekteyiz.

2- Ürününüzü başka bir kutu içerisine koymadığınız takdirde, üzerine kargo şirketi etiketini, faturasını ve koli bandını yapıştırmaktadır. Orijinal kutunun üzerinde bu tarz şeyler olan ürünler tedarikçimizce iade alınmamaktadır ve iade talebiniz onaylanamadan, adresinize teslim gönderilmektedir. Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Orjinal kutusu zarar görmüş ürünlerin iadesi mümkün değildir.

3- Ürün iade işlemleri 1 ila 2 hafta içinde sonuçlanmaktadır.

İADE ALINAMAZ ve DEĞİŞİM YAPILAMAZ ÜRÜNLER

Ayıplı olmayan hiçbir ürün iade alınamaz. Sadece değişimi kabul edilebilir.

Sağlık-kişisel bakım ürünleri vb. ürünlerinin kesinlikle hem iadeleri hem de değişimi söz konusu değildir.
Copyright © 2020, Elifterlik.com, Her hakkı saklıdır.
Web: www.elifterlik.com - Email: info@elifterlik.com Web Design @ Markaajans.com

Elif Terlik, Ayakkabı, Çanta, Sandalet, Ortopedik, Anatomik, babet, çanta, cüzdan, kemer, bot, çizme, terlik, sandalet, kadın ayakkabısı, erkek ayakkabısı, çocuk ayakkabısı, online ayakkabı satışı, ayakkabı modelleri, ceyo, muya, forelli, pierre cardin, ayak sağlığı, ortopedik terlik, ortopetik ayakkabı, anatomik terlik, anatomik ayakkabı, Elif Terlik Online Alışveriş, Ceyo, Muya, Forelli, Pierre Cardin, Bayan Terlik, Erkek Terlik, Çocuk Terlik, Abiye Terlik, Abiye Bayan Terlikleri, Ortopedik Bayan Terlikleri, Abiye Terlikler, bayan terlikleri, bayan ayakkabıları, abiye terlik modelleri, bayan terlik modelleri, abiye bayan terlik modelleri, erkek ayakkabıları, bakırköy terlik, istanbul terlik