Ödeme İşlemleri - Banka Hesap Numaraları

ÖDEME SEÇENEKLERİ
Ödemelerinizi; Kredi Kartı, Banka Havalesi/EFT, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı İle ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz.

Havale veya EFT ile yapacağınız ödemelerde aşağıdaki banka hesap numaralarından herhangi birisine sipariş numaranızı açıklama olarak ekleyerek ödemenizi yapabilirsiniz.

 
BANKA ADI ŞUBE ADI ALICI IBAN NUMARASI
VAKIFBANK Bakırköy Şubesi ŞABAN GÖKBULUT TR 3300 0150 0158 0073 0026 9412
DEBİZBANK Bakırköy Şubesi ŞABAN GÖKBULUT TR 1200 1340 0000 1006 4860 0001


Online Mağazamız bütün bankaların Mastercard ve Visacardlarını, Havale ve EFT ödemelerini kabul eder. Ayrıca ödeme işlemlerinde de göreceğiniz gibi anlaşmalı bankalarla taksit imkanları ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme işlemleriniz tamamen Güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Güvenlik konusunda daha detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Güvenlik menüsüne tıklayınız.
Copyright © 2020, Elifterlik.com, Her hakkı saklıdır.
Web: www.elifterlik.com - Email: info@elifterlik.com Web Design @ Markaajans.com

Elif Terlik, Ayakkabı, Çanta, Sandalet, Ortopedik, Anatomik, babet, çanta, cüzdan, kemer, bot, çizme, terlik, sandalet, kadın ayakkabısı, erkek ayakkabısı, çocuk ayakkabısı, online ayakkabı satışı, ayakkabı modelleri, ceyo, muya, forelli, pierre cardin, ayak sağlığı, ortopedik terlik, ortopetik ayakkabı, anatomik terlik, anatomik ayakkabı, Elif Terlik Online Alışveriş, Ceyo, Muya, Forelli, Pierre Cardin, Bayan Terlik, Erkek Terlik, Çocuk Terlik, Abiye Terlik, Abiye Bayan Terlikleri, Ortopedik Bayan Terlikleri, Abiye Terlikler, bayan terlikleri, bayan ayakkabıları, abiye terlik modelleri, bayan terlik modelleri, abiye bayan terlik modelleri, erkek ayakkabıları, bakırköy terlik, istanbul terlik